Upratovacia spoločnosť Cristenwol

Chemické čistenie žalúzií

Naši odborníci vám nájdu najlepšie čistiace a ošetrovacie prostriedky. Vrátime vašim žalúziám ich pôvodný vzhľad!

 S profesionálnym prístupom a technikou odstránime všetky nečistoty a prach aj v ťažko prístupných miestach. Čistenie žalúzií v kancelárii (alebo v byte) bude rýchle a účinné. Okrem toho špeciálne výrobky znižujú usadzovanie prachu. Vaše žalúzie zostanú dlhšie čisté a vy sa nebudete musieť obávať o svoje zdravie.

 V závislosti od typu žalúzií sa vyberie spôsob čistenia. Môže ísť o mokré čistenie jemnými chemickými prostriedkami alebo o suché čistenie. Po dokončení prác sa na žalúzie nanesie špeciálny roztok, ktorý im vráti pôvodný vzhľad a zníži následné znečistenie.

 Bez ohľadu na materiál výroby však naši odborníci zaručujú šetrnú čistotu výrobkov a dlhotrvajúce výsledky.

Ako často je potrebné čistiť kancelárske žalúzie?

 Frekvencia čistenia závisí od výrobného materiálu (napríklad látkové žalúzie si vyžadujú častejšie čistenie ako plastové žalúzie), od umiestnenia kancelárie (v blízkosti rušnej diaľnice alebo na odľahlom mieste mimo cesty) a od niektorých ďalších faktorov.

Pracovná prezentácia

dirty-blindsu_files_store_50_16948

Záruky

Platba až po prijatí dokončených prác.

Bezplatné odstránenie závad do troch dní.

Práca na základe zmluvy s uvedením služieb a ich ceny.

Scroll to Top

Objednajte si čistenie hneď teraz

  Vysoká úroveň kvalifikácie našich zamestnancov je jedným zo základov úspechu spoločnosti
«Cristenwol». Zamestnávame skúsených upratovačov, ktorí prešli špeciálnou pripravou. Robia prácu efektívne a rýchlo. Vďaka použitiu profesionálnych čistiacich prostriedkov a detergentov naše upratovanie zaručuje dlhodobý účinok.