Upratovacia spoločnosť Cristenwol

Chemické čistenie kobercov

Naši čističi vyberú najlepší spôsob suchého čistenia akéhokoľvek koberca výberom jednej z existujúcich možností:

Prášok na chemické čistenie

Na koberec sa nanesie špeciálny suchý prášok, ktorý účinne prenikne do chumáčov koberca, oddelí nečistoty, ktoré sa tam dostali, a absorbuje ich. Čistič potom tento prášok nasiaknutý nečistotami rýchlo a jednoducho odstráni pomocou vysávača. Táto možnosť umožňuje rýchle čistenie koberca (nie je potrebné sušenie povrchu), bezpečnosť vykonanej práce, ako aj možnosť ošetrenia koberca, aj keď je vyrobený z jemného, vzácneho materiálu.

Čistenie penou

Generátor peny vytvára špeciálnu penu, ktorá sa potom aplikuje na koberec a reaguje s existujúcou špinou. Táto pena sa potom odstráni pomocou špeciálnych nástrojov. Výhody tejto možnosti chemického čistenia sú zrejmé - koberec schne rýchlo (maximálne hodinu) a je optimálny pre situácie, keď má koberec krátky vlas.

Šampónovanie

Táto možnosť mokrého čistenia zahŕňa napenenie šampónu a nanesenie výslednej látky na koberec pomocou diskových strojov. Správnym čistiacim prostriedkom je možné odstrániť existujúce mechanické nečistoty a následne koberec vysušiť. Šampónovanie odstraňuje nečistoty akéhokoľvek stupňa zložitosti, pretože je mimoriadne účinné.

Čistenie kobercov s kapucňami

Na vopred vyčistený povrch koberca sa nastrieka špeciálny čistiaci prostriedok, ktorý rozpustí existujúce nečistoty. Koberec sa potom vyčistí pomocou boniet (špeciálnych podložiek, ktoré sú súčasťou diskového stroja). Aj táto možnosť má svoje výhody - možno ju použiť aj na verejnom mieste a nečistoty sa odstránia čo najúčinnejšie.

Postup extrakčného čistenia

Chemické čistenie kobercov v tomto prípade zahŕňa niekoľko postupných fáz - koberec sa povysáva, okamžite sa odstráni silná špina, potom sa vykoná základný postup čistenia (roztok čistiaceho prostriedku sa aplikuje pod tlakom a potom sa odstráni - spolu so špinou, ktorá na ňom priľnula).

 Profesionálne čistenie kobercov vykonávajú odborníci našej spoločnosti s ohľadom na konkrétne znečistenie, špecifiká objektu, ako aj stav ošetrovaného povrchu

Pracovná prezentácia

before_2after_2

Záruky

Platba až po prijatí dokončených prác.

Bezplatné odstránenie závad do troch dní.

Práca na základe zmluvy s uvedením služieb a ich ceny.

Scroll to Top

Objednajte si čistenie hneď teraz

  Vysoká úroveň kvalifikácie našich zamestnancov je jedným zo základov úspechu spoločnosti
«Cristenwol». Zamestnávame skúsených upratovačov, ktorí prešli špeciálnou pripravou. Robia prácu efektívne a rýchlo. Vďaka použitiu profesionálnych čistiacich prostriedkov a detergentov naše upratovanie zaručuje dlhodobý účinok.